O nas

Formularz kontaktowy
  •  
sklep zabawkowy RADUŚ - zabawki Wesoła - zabawki Warszawa

RADUŚ ZABAWKI WARSZAWA WESOŁA

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie ZABAWEK !!!
ZAPRASZAMY do:
 
 
Od około 11 lat działamy w branży zabawek dziecięcych, a od 6 lat prowadzimy stacjonarny sklep z Zabawkami w Warszawie w dzielnicy Wesoła osiedle Stara Miłosna.
Ten uroczy zakątek na przedmieściach Warszawy zdała od miejskiego zgiełku i pośpiechu zainspirował nas do stworzenia w naszym sklepie miejsca, które swoim klimatem zachęca do wspólnej zabawy.
Na ponad 150m2 zgromadziliśmy obszerny asortyment ponad 50'000 różnych zabawek i gier. Zaczynając od klasycznych klocków, puzzli, autek i lalek oraz zabawek imitujących prawdziwe sprzęty i narzędzia
poprzez specjalistyczne zabawki edukacyjne, zestawy z doświadczeniami, zestawy do rozwijania zdolności manualnych, aż po zabawki High Tech,
które dzięki zaawansowanej technice uczą i bawią nie tylko maluchy, ale również tych bardziej zaawansowanych wiekowo .
Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zabawki, jakie wprowadzamy do naszego asortymentu były inspiracją dla Waszych pociech do wspaniałej zabawy, a co za tym idzie ich zdrowego i prawidłowego rozwoju. Bardzo zależy nam na Państwa opinii.
Jeżeli Wasze dzieci lub Wy sami mieliście już okazję bawić się naszymi zabawkami dajcie nam znać o waszych doświadczeniach, napiszcie co sprawiło wam największą radość i dlaczego.
Właśnie TU, w naszym sklepie ZABAWKI RADUŚ chcemy abyś wiedział, że wszystkie Twoje przemyślenia, pytania i komentarze mają dla nas ogromne znaczenie, więc nie krępuj się i jeżeli tylko masz taką ochotę napisz do nas.

Razem możemy wykreować świat, w którym spełniają się dziecięce marzenia.

Zabawki Wesoła - Stara Miłosna
 
 
 
https://www.facebook.com/zabawkiradus2/info/?tab=overview#