KOSZYK JEST
PUSTY

NICI

NICI pluszaki i gadżety

Droga do sukcesu firmy NICI została zapoczątkowana pod koniec lat 80-tych wraz z kolekcją Sam i Paula. Dzisiaj NICI to jedna z najbardziej znanych na świecie marek, słynąca głównie z pluszowych zabawek, to wysublimowany smak i styl, elegancja z nutą fantazji i wyobraźni.

Tajemnica sukcesu polega na doskonałej jakości zarówno wykonania jak i użytych materiałów. Piękne połączenie kolorów, niezwykle miękki plusz oraz bajkowe wzory towarzyszą każdej kolekcji. Niebagatelne znaczenie ma tutaj stylistyka. Postaci NICI dobrze się kojarzą i są rozpoznawalne. Produkty te z całą pewnością dostarczają dużo pozytywnych emocji.

Artykuły NICI są uniwersalne, każdy, kto lubi otaczać się pięknymi i funkcjonalnymi przedmiotami na pewno znajdzie coś dla siebie. Każda kolekcja jest przygotowywana w oparciu o najnowsze trendy w modzie, czuwa nad tym zespół projektantów. Biorą oni udział we wszystkich ważnych wydarzeniach świata mody, pokazach wielkich krawców, targach, aby wyprzedzić nadchodzące tendencje i utrzymać niepowtarzalny styl.

Pusto :(
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl